Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez gáz? Vagy ti is nézitek? =D

Ez gáz? Vagy ti is nézitek? =D

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az x ment de a suliban leszóltak érte, az a háttérképem. Akik leszóltak, azok south parkot néznek.


11/L


2011. febr. 13. 21:37
 1/7 anonim válasza:
Nálunk mindenki Vad angyalt nézett az osztályból,csak ketten néztük az Esmeraldat és hát emiatt folyton cukkoltak.Nem kell velük foglalkozni.
2011. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát már ne ők mondják meg, mi a háttérképed... Én láttam az Xmen minden részét, és South Parkot is láttam néhányat, de attól még nem szólnék meg senkit, mit rak ki.

Ez csak rád tartozik.

2011. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak a végéből láttam néhány rész S: a felemelkedést meg még néhányat =) Amgy most Kurt a háttérképem. (ő a kedvencem) Köszi a válaszokat =D
2011. febr. 13. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

A Kurt az a kék lény, nem ? :D Nekem a Vadóc kedvencem, a Kék, meg az Árnymacska. De neki csak a neve teccik inkább. :D Amúgy, én is szoktam nézni,amikor elkapom, de én rajzfilmben. :D

Én meg minimaxot, jetixet, nickelodeont, cartoon netwoork-öt, néha JimJam-et -,vanank azon is jó mesék - szoktam nézni. :D Sőt, van amikor a barátnőimmel nézek rajzfilmeket, van amikor leültetem a Páromat a cartoon netwoork elé, de olyan is van, hogy anyukámmal nézem. :D Ha nem találunk jobbat. :D Sőt, volt már arra is példa, hogy 20 éves nővéremet rajtam kaptam, miközben nézi az Edd, Ed, és Eddy-t. :D


16/L

2011. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel valójában tökre kétlem, hogy egy 11 éves gyerek megérti, hogy a South Parknak mi a lényege (társadalmi-, popkulturális- és vallási kritika), ezért ők a gázak. Ja. Az ikszment meg soha nem szerettem, de van egy haverom, aki 20 évesen is klasszul elvan vele. Senki nem gondolta még szerintem, hogy gázos volna emiatt.
2011. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, Kurtnek hívják a kéket. és Magneto meg Árnymacska zsidók (nem, mintha bajom lenne vala, csak mondom) Az Ed Edd és Eddy meg tök jó :D csak ritkán nézem S: Az xment én is csak rajzfilmben nézem :D IMÁDOM
2011. febr. 14. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom az X-ment rajzfilmben :D Ja, am én vagyok az Ed Edd és Eddy-s xD :D
2011. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!