Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha ceruzával rajzolok, hogy...

Ha ceruzával rajzolok, hogy csináljam hogy az emberi (vagy akár állati szem) élethűnek tűnjön és látszódjon benne az a bizonyos visszfény?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Árnyékold végig :D Kézzel viszont ne maszatold el, nagyon amatőr munkának tűnik tőle egy rajz.
2011. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tegyél bele egy egyenlő szárú "háromszöget", aminek a a 3. oldala le domború, és kifelé néz a szem középpontjából :D remélem érthetően írtam le :D szóval ezt a háromszöget hagyd nagyon halványan vagy fehéren, a pupilla feketére, köré pedig színes
2011. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem meg megrajzolod a szemet és hagysz egy kört ahol a visszfény van.és körbeárnyékolod ugye a fény után fokozatosan és feltűnően.

Én legalábbis igy csinálnám.

Üdv! BG15F

2011. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!