Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szülinapomon?

Mit csináljak a szülinapomon?

Figyelt kérdés
Most leszek 15 éves és nem tudom mit csinálhatnék. Az hogy kivel legyek megvan de hogy hova mehetnénk nincs. Nagyobb discokba nem engednek be meg amúgy se engednének el. A házunkba "pizsipartyt" se tudok tartani mivel a szüleim nem mennek el itthonról. Segítsetek mit csináljak?
2011. febr. 20. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sokkal nagyobb mint te , 18 vagyok . Emlekszem mikor en is akkor voltam engem sem engedtek nagyon . De nagyon sokszor megreszegedtunk a parkba szulinapomon is :D . Ha ez nem jo akkor a haverjeid hazaban , te vagy az unnepelt , ok kene ezt szervezzek . Legalabbis nelunk ez igy van :) Az unnepelt csak ul a token es mi szolunk neki hogy mi hogy van . Menjetek uljetek be egy kavezoba v egy pub-ba es igyatok :)
2011. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4-5 lány csak elférne a szobádban? Nem kellenek fiúk a 15 . születésnapodra. Lányok meg ott maradhatnak nálatok nem?Velük lehetne pizsmapartyt rendezni.
2011. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!