Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mért nem szeretnek az emberek...

Mért nem szeretnek az emberek Cirkuszba járni? Mért nézik le az emberek az Artistákat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szeretem a cirkuszt, mert félek a bohóctól Szerintem ijesztő... Ráadásul az az erőltetett "humora"... Brrr...

(És egy dokumentumfilmben hallottam egy sorozatgyilkosról, aki bohócjelmezben gyilkolt, ezért nem tartotta bűnnek amit csinál...)

Az artistákat nem nézem le, nagyon sok erő, gyakorlás és bátorság kell ahhoz, amit csinálnak!

2009. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem le az artistákat, komoly munka, gyakorlás vannak a hajmeresztő mutatványok mögött, amit előadnak. arról van szó, hogy engem nem fognak se a produkciók, se maga a cirkuszi miliő. a bohócon meg soha életemben nem tudtam röhögni, mert sztem baromira nem viccesek. inkább bizarrnak tartom ezeket a figurákat, az előző válaszolóhoz hasonlóan.
2009. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az artisták miatt nem járok cirkuszba. Őket nem nézem le, mert rengeteg munkájuk fekszik egy-egy előadásban. A bohócokat viszont nem szeretem, mert szomorúak, és a humoruk ezáltal válik erőltetetté.
2009. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mért kéne félni a bohócoktól.Ugyanolyan emberek mint ti csak be vannak festve és idétlen ruhát hordanak.Arról meg nem tehetnek hogy egy két idióta bohócnak öltözik és úgy követ el bűncselekményeket.Az artistákat meg nem kell lenézni mert sok munkájukba kerül egy egy fel lépés.
2009. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek cirkuszba járni. A Magyar Nemzeti Cirkusz - Richter József az igazgató - nagyon színvonalas előadást mutat be! Minden évben elmegyünk, van amikor nem csak 1 x. Olvastam Róluk egy könyvet - ARANYBOHÓC

A Magyar Nemzeti Cirkusz legendja - aki lenézi az artistákat, cirkuszművészeket, ajánlom figyelmébe ezt a könyvet. Ha ez sem győzi meg, látogasson el egy előadásra az előbb említett cirkuszba, és nem fog csalódni!

2010. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint felnézek rájuk és csodállom őket! Régen minden előadásra elmentem amikor jöttek a városba. És nagyon szerettem! De már nem jön a cirkusz évek óta ide :( De tv-be ha van akkor azt mindig megnézem.
2010. nov. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem azért félek a bohócoktól, mert valami őrült Amerikában bohócjelmezben gyilkol, hanem én a megváltoztatott, festett arcú emberektől borzongom. (Amikor gyerekek arcára állatarcot festenek, nekem az is félelmetes, vagy a gésák hófehér arca)


Az voltam, aki azt írta, szomorúak a bohócok.

2010. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!