Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az énekhangomat akarom fejlesz...

Az énekhangomat akarom fejleszteni, de akad egy kis probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig imádtam énekelni, és pár éve még vígan felnyomtam itthon maxra a zenét és énekeltem, szinte napi szinten. Most már úgy vagyok vele hogy inkább nem, valahogy nincs kedvem az amúgy is baromi rosszul hangszigetelt panelben énekelni mert 2 szinttel föntebb is hallják. Viszont az elmúlt 2-3 évben már nem annyira énekeltem. De nagyon hiányzik már és néha így kínomban elénekelgetek de akkor se hangosan. De úgy meg nem élvezem..Nem gondolkozok előre hogy el tudok-e érni valamit az énekléssel, de régen tényleg sokan mondták hogy jó hangom van, és szívesen hallgattak mások..néha karaokéztunk is barátokkal. És anno a Titanic zenéje annyira megtetszett hogy megtanultam és azt is elénekeltem, és ha nem volt rossz a hallásom akkor ki tudtam énekelni tisztán a hangokat. És mostmár kíváncsi lennék hogy ha megint fejleszteném akkor meddig sikerülne eljutnom (úgy értve hogy amiket el szeretnék énekelni - így magamnak - azokból mennyit tudnék kiénekelni). És fogalmam sincs hol kéne énekelnem. Tanárhoz jó lenne menni de esély sincs rá mert nem tudok rá költeni, még ha olcsóbbat is találnék.

Igazából nem tudom mit várok attól hogy ezt a kérdést felteszem, de hátha valakinek épp akad egy jó ötlete^^


2011. febr. 24. 12:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!