Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miben különbözik egy PDA az...

Miben különbözik egy PDA az érintőképernyős telefontól?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
az anyád pi.csáját AZT!!
2011. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi a pi*a bajod van? Ha nem érdekel a kérdés akkor ne írjál! Érdekel mert nem tudom! És? Kapd be!
2011. febr. 26. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
öszintén megmodnom mibajom van az anyád pi.csáját AZT
2011. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszadót én sem értem, hogy mi baja van.

De térjünk vissza a témára:

erre sok választ lehet adni.

Pl. érintő képernyős teló lehet egy LG PK500-as is, ami jó, de igazából egy mobiltelefont kapsz, max. annyit tudsz még vele csinálni, hogy fotózhatsz, videózhatsz vele, meg MMS-re. Netezni már nem annyira ajánlott vele.

PDA - ez egy mini számítógép. Ha jól tudom, már az első PDA-an is volt op.rendszer, igaz az sem tudott annyit, mint a jelenlegi, de hát, az asztali PC-nél is hasonló a helyzet.

Van olyan is, hogy PDA-s teló, ami lehet érintőképernyős is, pl. a Samsung Galaxy S, Android op.rendszerrel. Lehet használni PDA-ként, illetve telefonként is.

Tudom, nem túl sokat mondtam, de ha valami még érdekel, akkor szólj.

2011. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végre az utolsó válaszoló a kérdésemre válaszolt! Kössziii :-D
2011. febr. 27. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen!

De azért írd meg nekem légy szíves, hogy te most akarnál venni egy telót, vagy PDA-t?

Esetleg mire kéne neked?

Mennyit szánsz rá? - persze, ha venni szeretnél egyet magadnak.

2011. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék venni! Csak érdekelt, mert van Érintős telóm és kíváncsi voltam hogy akkor a PDA-val jobban jártam volna, mert először azt akartam venni!
2011. febr. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!