Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Honfoglalóban?

Hogy lehet a Honfoglalóban?

Figyelt kérdés
A bázis megyére 4 kis tornyocskát építeni? Meg ilyen ernyő-szerű valamit húzni a vár fölé?
2011. febr. 26. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy válazolni lehessen erre a kérdésre:

1. Tegyél fel rendes kérdést és ne az egyik felét írd ki s a másik felét a leírásba.

2. Miféle tornyocskát akarsz te építeni egy bázismegyére?S mia z az ernyő féle valami?

3. Ez a kérdés értelmetlen nincs rá válasz, ha nem tudsz játszani ne játsz, ha akkor is akarsz játszani akkor párszor olvasd át a sugót meg a leírást:

[link]

(a kérdést beküldtem a honfisokhoz, hátha beteszik a bolondbajnokságra.

2011. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, irtóra rendes vagy. A lenéző stílust oktatják, vagy születni kell rá? Őszintén érdekelne.

1. A kérdés túl hosszú lett volna, kénytelen voltam így megoldani.

2. Pont ez az, hogy ÉN SEM TUDOM. Nem Honfoglalózom, idős édesanyám viszont igen. Neki próbáltam kideríteni, hátha VALAKI, aki ÉRT a játékhoz felismeri laikus leírásomból édesanyám elmondása alapján, hogy miről lehet szó.

3. Elolvastam a súgót és a leírást. Ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre, akkor NE válaszolj.

Szép napot!

2011. ápr. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!