Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha facebookon elérem a névmegv...

Ha facebookon elérem a névmegváltoztatási limitet, nincs valami mód rá hogy újra megváltoztassam?

Figyelt kérdés
Háromszor vagy négyszer változtattam meg mert nem tudtam hogy van ilyen határ hogy mennyit lehet.És mindenféle hülye név van beírva és szeretném kirakni a rendeset de nem tudom hogy így még lehet -e valahogy.Kösz előre ha tudtok segíteni.
2011. márc. 7. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja,persze eddig nem ugrott be a becsületes neved.
2011. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bumbi02 ***** válasza:
54%
elsőnél a pont. 4x-re se sikerült a rendes neved beírni? vagy megin egy mesehősről nevezted el magad?
2011. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
legyen annyi intelligenciátok hogy vagy válaszoltok a kérdésre vagy viszlát.nem volt kötelező elolvasni, és nyugodtan megspórolhattatok volna 3 percet az életetekből,amíg ide írtatok.
2011. márc. 7. 19:34
 4/8 bumbi02 ***** válasza:
71%

regisztrálj új felhasználót.



off: regisztráláskor vedd elő a személyidet, vagy diákigazolványodat amelyik van, és abból másold ki azt a sort amelyik felett az van: családi és utónév. és akkor nem lesz gond, ne pedig a legutobbi rajzfilmsorozatból adj magadnak nevet.

2011. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
picit szar a humorod de nem baj.nem tudod a hátteret,volt egy szimpla kérdésem,ne add itt az ívet hanem keress jobb elfoglaltságot.köszönöm szépen.
2011. márc. 7. 19:40
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
miér mi a háttér?
2011. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thurston ***** válasza:
100%

"picit szar a humorod de nem baj"


Érdekes, nekem tetszett.


Amúgy azt még érthetőnek tartom, hogy valaki mondjuk egyszer megváltoztatja a nevét, mert mégsem akar az igazi nevével fentlenni, hogy ne találja meg minden gyökér, vagy ilyesmi. De azért elérni a limitet... Én is baromi kíváncsi volnék, hogy ennek miféle komoly oka lehet.

2011. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet kérdező..régen még ilyen tipikus 'hülye rib@anc' voltam és mindenféle nevet adtam magamnak (nyilván tudja mindenki milyeneket) és szerintem a múlton ne rágodjunk biztos oka volt a kérdezőnek erre.Mint ahogy nekem is van.
2013. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!