Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon miért van ez a...

Facebookon miért van ez a "szemétség"? (már ha az, ezt szeretném kideríteni)

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy lány felhasználó, aki nem ismerősöm, és ugye nem tudom megnézni az adatlapját sőt semmiét sem...

Na és haverom persze meg tudja nézni gond nélkül majdnem minden adatát, holott neki szintén nincs ismerősnek jelölve a leányzó!

Most akkor mi ez a szivatás??


2011. márc. 15. 09:46
 1/5 MarlaSinger válasza:

Elvileg ilyen nincs. Mert ha a lány, úgy állította be az Adatvédelmi beállításoknál, hgy senki ismeretlen ne lássa az adatait, akkor nem is látja idegen, csak a barátai.

Szóval max. hiba a matrixban...jobb ötletem nincs, és szerintem ez a szitu.

De ha tetszik neked a lány, írj neki egy kedves levelet, "oszt" kiderül...:)

2011. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tudom , van ilyen ? á nem hiszem . vagyis amikor régebben néztem még ilyen nem volt. ha valakinek nem nyilvános semmilyen szinten a profilja , max csak barátoknak akkor azt csak a barátok láthatják, 1 idegen se .


biztos igazat mondott haverod?

2011. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan beállítás az adatvédelemnél, hogy az ismerősök ismerősei láthatják az adatokat. Gondolom a haverodnak van közös isemrőse a lánnyal, azért látja a lapját.
2011. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen valószínűleg!

Haverom biztosan látta, még printelt is pár képet az adatlapjából

2011. márc. 15. 10:08
 5/5 anonim válasza:
böködd meg!!
2011. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!