Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi számít extrém...

Szerintetek mi számít extrém graffiti felületnek?

Figyelt kérdés
mert pl egy aluljáró vagy fal nem nagy szám, ott sok van meg nem is feltünő de mondjuk egy templom vagy bank vagy hasonló dolog merészebb lenne. mondanátok még ötleteket?
2011. márc. 21. 15:16
 1/4 anonim válasza:
A templomot inkább hagyjátok, de van egy csomó befolyásos bank, ami úgy körbe van kamerázva, mint a k*rvaélet. Azt próbáljátok meg lefújni! Az nagyon extrém lenne.
2011. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hajnali 3kor ha odamegyek full feketébe és egy gázmaszkba szerintem nem fognak megismerni...
2011. márc. 21. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Édes fiam, a graffiti lényege, hogy a ronda szürke gyárépület falakat kicsit kiszínezzük mindenki örömére hogy ne legyen olyan depresszív a városkép. Egy műemléket, templomot ne fújjál már le. Keress egy közepesen forgalmas részt, és MINŐSÉGIT csinálj. Szépet vagy ötleteset (pl. Banksy, kétfarkú kutya...) aminek van értelme.

Ha ki akarsz tűnni és respectet akarsz, akkor tanulj meg fas.zán rajzolni, és azzal hívd fel magadra a figyelmet.

Én is szoktam streetartokat tolni, de az ilyennek letörném a kezét.

2011. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak hogy nálam nem a kinézet a lényeg hanem amit fújkálok, szöveg, vagy már csak polgárpukkasztásbol is jó... meg olyanok hogy meki bejárata mellé közvetlen 'fuck capitalism' és hasonlók
2011. márc. 21. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!