Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Shiazo...

Mi a véleményetek a Shiazo nevű vizipipába való ásványi kőről?

Figyelt kérdés
Aki próbálta már, milyen volt? és milyen ízesítésűt ajánlanátok? nem akarok vélemények nélkül venni.
2011. márc. 27. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én próbáltam egyik hétvégén Carribean Dream "ízűt". Ittál már multivitamint? Na olyan. Mi a szagáról ítéltük meg, nekem nagyon ízlett. Én ajánlom, mert nagyon jó. Kétszer annyi füst jön mint a rendesnél, és nagyon finom, és kevésbé károsabb mint a dohány. Szerintem jól járhatsz vele. ( : Jó tanács: ne vegyél zöldalmásat. Borzalmas.
2011. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

epreset, vagy málnásat nem próbált esetleg valaki?:)

2011. márc. 31. 22:02
 3/5 anonim válasza:
Málnásról azt mondják gyenge nagyon. Én is a caribbeant próbáltam és nagyon finom. Illatra ananász és mangó keveréke. Kinyitáskor mindig nagyon erős de ez a jó :)
2011. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nagyon jóóó :D grapefruit :D
2011. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én visszatértem a hagyományos dohányhoz. 2 féle Shiazo-t vettem. Füstre, ízre nincs gond, de hiányzik az a kis ellazulás, gyenge "szédülés", amit egy erősebb dohánynál tapasztal az ember.
2011. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!