Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Albániában veszélyes partyzni?

Albániában veszélyes partyzni?

Figyelt kérdés

Kicsit keményen teszik alá!!!


http://www.youtube.com/watch?v=8atZMuoInkI


2011. márc. 30. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Olyan nehéz megtanulni olvasni?!

Te, áruld már el, mi köze az albán partyknak a családi kapcsolatokhoz?

2011. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

És most ezzel mivan?

A szórakozás illetve egyéb kérdések menüpontokat nem ismered?

2011. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Csak mondom nagyon komolyan nyomják, itthon erre a számra meg se moccannak. Jó lenne kinézni egyszer...

De a kérdésre pls, veszélyes ott?

2011. márc. 30. 19:21
 4/21 anonim válasza:
Nemtudom hogy veszélyes-e ott, de miért pont Albánia? :D Ha külföldi party akkor Hollandia -> Amsterdam a tuti :D
2011. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az is tervben van, de a balkán is eléggé vonz, na meg itt fillérekért van minden.
2011. márc. 30. 19:33
 6/21 anonim válasza:

szia! én alban vagyok,Kosovobol.

az albanok nagyon bulis emeberk. imadnak tancolni es enekelni. alltalaban nem jarnak el diszkokba,mer rohatt sokat dumalnak,egyfolytaba beszelnek benem alla szajuk. es inkabb kavezokba vannak minden este,mert diszkoba a nagy zene miatt nemnagyon lehet beszelgetni. de mivel a video Tiranaba van ami albania fovarosa ezer ott sok diszko van.. persze pesthez kepest nem olyan sok az. de ha diszkozni akarsz ne kosovoba gyere.. menj albaniaba,tiranaba. kosovoba akkor gyere ha nagyan szepet akarsz latni!:)

amugy nem veszelyes,akkor ha nem kotsz bele az albanokba,foleg mivel turista kent mennel oda..

es vigyazz hogy ne probalkozz olyan csajokkal akik ferfi tarsasagba vannak, mert az alban harag kegyetlen tud lenni,ne hozd magadra a bajt! de ha nem zavarod meg oket akkor nincs baj!

jo szorakozast es udv kosovobol :Zafirah!

2011. júl. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Albania egy sz.r hely!Mit akarsz ott ? leszurnak teged meg megeröszakolnak.Egyebkent csak,hogy tud az össze buli veszelyes.Az egyik (balkani) baratomnak az unokatestvere elment bulizni a haverjaival jol berugtak majd levagtak a csavo fület,orrat es össze törtek az összes csontjat.Ma toloszekben ül a gyerek mert balkanozott.
2011. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
.
2011. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
az utolsonak ne hidj szerintem egy szotse mert ilyen a világon nincs hogy a füledet meg mindent levágnak mert bulizol. az albánok olyan menyiségű vendégszeretettel birnak hogy magyar ember azt else tudja képzelni mert ez az ország rasszistákkal és bunkókkal van tele. albániába csak akkor veszélyes bulizni,ha kiderül hogy szerb vagy,vagypedig nemismered el kosovo függetlenségét.
2011. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hat en nem ismerem el koszovot. mit gondolnak az albanok,hogy ök kicsodak ??!! jol tettek a szerbek amit tettek ! köszönöm Szerbia halas vagyok neked ! KOCOBO JE SRBIJA ! es amit mondtam kedves valaszolo az igaz nem hazugsag !!! :@ es rasszista sem vagyok !!!
2011. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!