Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tinektek használt a 'titok'?

Tinektek használt a 'titok'?

Figyelt kérdés
ha igen, légy szíves írjátok le a sztorit! nagyon érdekelne:)
2011. márc. 30. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudományban senki nem süllyed le ilyen szintre, hogy alkalmazni próbálja....
2011. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Miről van szó?
2011. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
the secret- a titok ( [link] ) erröl:)
2011. márc. 30. 22:44
 4/8 anonim válasza:
46%
jós és látnok képességeim vannak sőt még a szellemek hangját is hallom...nekem nincs szükségem titok-ra bár a filmet láttam meg a könyv is megvan valahol a 6. szekrényben legalul .... szal tudom hogy mi fog történni hol mikor hogy kivel... ha akarom és "akarják" am a titok az egy kicsit ha jól megfigyelted manipulál... szal ha olvastál manipulációs vagy esetleg ismered a nonverbális kommunikációt akk rájöhetsz hogy a film nem jó...de a lényeg az hogy máshogy kellene a könyvet is felfogni..más információ kell levenni a dologról mint amit a szádba tolnak...ennyit a titokról ( nem minden aran ami fénylik)
2011. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én belenéztem az elejébe......mit ne mondjak jó pár baromnak eladható ez a régi,középkori képekkel illusztrált sz@rság.És amikor azzal próbáltak érvelni, hogy a világ "vagyonának" 96 százaléka, a társadalom 1-2 százalékának a kezében van és ez azért van mert ők tudják........ismerik azt amit más nem......a titkot......na hát majdnem leborultam a székről:)

Most komolyan én elhiszem, hogy egyeseknek ez jó pénz,na de miért az ostoba, aluliskolázott emberekkel kell kicseszni, elég baj az nekik hogy nem bírnak gondolkodni.

2011. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább az ezoteria rovatba rakd fel! :D
2011. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sose hallottam róla, ergo nem használt.
2011. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rossz kategóriába tetted, itt nem fogsz hasznos válaszokat kapni, de már volt ilyen kérdés, olvasd:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__1145808..

2011. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!