Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktal nyeremenyjatekokban...

Szoktal nyeremenyjatekokban reszt venni? Ha igen, milyenben? Amennyiben interneten, hol? Szoktal nyerni? Mit nyertel mar?

Figyelt kérdés
Minden ezzel kapcsolatos tapasztalat, elmeny erdekel. En szemely szerint szeretek jatszani, de nem vagyok egy nyertes tipus. Egyszer regen nyertem egy Lays chipses talat, mert benne voltam az elso 5000-ben, akik bekuldtek a megfejtest. :D
2009. febr. 27. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Negyedikes koromban, 6 éve beküldtem az egyik gyerekújságban lévő feladatok megoldását, és nyertem egy könyvet. Fura volt, h első játék, amiben részt vettem, és máris nyertem. Azután még párszor beküldtem, de már nem kaptam semmit, valószínűleg "igazságosak" akartak lenni, így többen is kaphattak ajándékot.

Én azokat szeretem, amiknek a megfejtését az interneten is el lehet küldeni, úgy sokkal egyszerűbb :)

2009. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Coca-Colával a kilencvenes évek óta nyertem két pólót, poharakat, vagy öt éve egy diskmant (ezek nem a "fix, kupakbeváltós" ajándékok);

A Füles rejtvénymagazin különböző játékain anyukám szinte minden évben nyer valami apróságot és a Milliomosban nyert még anno 800.000 Ft-ot;

A Színes RTV-vel egy 5000 Ft értékű étkezési utalványt tavaly;

Törökországi utat két személyre egy utazási irodával, akik Görögországba vittek minket, de összevesztünk, hogy ki utazzon el, plusz két helyet meg nem volt pénzünk fizetni, úgyhogy szépen elévült a nyeremény, át meg nem lehetett ruházni.


Egyébként adnék neked egy ötletet! Ha sok időd van, figyeld a különböző kereskedelmi rádiók játékait folyamatosan, jegyzetelj, hogy mikor tárcsázzák a nyertest stb. stb.! Az egyik ismerős néni a rádióval és az RTL Klub reggeli műsorával szokott sokat nyerni (kismillió tárgynyereményt és utazást!). Azt mondta, hogy ő olyan nyereményjátékban nem játszik, aminek hívásdíja vagy regisztrációs díja van.

2009. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A winive oldalon szoktam játszani, de még sosem nyertem.

Régebben se sokat, Balaton szeletnek a web oldalán volt játék, abban nyertem egy nagy doboz Balaton szeletet. Meg Coca-Colával napszemcsit. Ennyi.

2009. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Internetes közvélemény kutatáson nyertem egyszer IKEA utalványt 30 ezer Ft értékben. A monddmeg.hu oldalon. Mást még nem nyertem soha életemben. Azóta mindig minden kérdőívet kitöltök, de nem sikerül nyerni megint. :)
2009. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm nyert Coca colával egy plüsst,anyám szokott sokat játszani,hát néha nyert is 1-2 apróságot,pl.keresztrejtvénnyel könyvet. Én nyertem egy rádiós műsörban egy a Valami amerika filmet +programokkal teli DVD-t. Ja meg diszkóba 2 belépőt,de nem mentem el,mert utálom a diszkókat :-) a fizetős játékokat sose nem játszom. Jah meg egyik ismerősöm nyert egy egy utazást asszem Görögországba meg egy asztali tükröt egyetlen alkalommal (egy pizzázónak volt nyereményjátéka,sok szelvénye volt,és 2x is az ő számát húzták ki...)
2009. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Kb egy hónapja játszottam a Boci nyereményjátékán. Pár kérdésre kellett csak válaszolni és nyertem! Kisorsoltak és küldtek 3 tábla Boci étcsokit. Nagyon örültem! Én sem voltam eddig nyerő típus. De majd ezután... :)))


KaOsZ

2009. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszer níveás bögrét :)
2010. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!