Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Minek köszönhető, hogy a...

Minek köszönhető, hogy a szebb lányoknak / helyesebb pasiknak van jobb énekhangjuk?

Figyelt kérdés
Legalább is én ezt figyeltem meg, persze vannak kivételek, de ha megnézzük az énekeseket, legtöbbjük szép, helyes. Van valami jelentősége, hogy sokszor a szépséghez szép hang párosul? Köze van a genetikának ehhez?
2011. ápr. 6. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen aki közönség előtt akar szerepelni, annak adni kell a külsejére.

Aki ronda, azt nem annyira szívesen nézik az emberek a színpadon. Természetesen van sok ellenpélda is: például az erősen túlsúlyos Tóth Vera nem egy kellemes látvány, vagy például az igen csúf Zámbó Jimmy, aki az alsóbb néposztályok között valóságos szupersztár volt.

2011. ápr. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az énekhangnak semmi köze nincs a szépséghez.


Inkább ahhoz, hogy manapság inkább a szép emberek "eladhatók", ha TVt vagy videoklippeket nézel, szép, helyes embereket akar mindenki nézni.. Sokszor ez, és a kialakított imidzs sokkal fontosabb a valódi tehetségnél.

2011. ápr. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, de én nem ilyen hírességekre gondoltam konkrétan, hanem pl. átlagemberekre, vagy pl akik az x-faktorba voltak, előtte ők is átlagemberek voltak (úgy-ahogy), és a legtöbbjük szép (Veca, azok a nyári lányok, Kőrös Noémi, és a fiúk közül Vastag Csaba és Nikolas is elég jól néznek ki, najó Király L Norbert meg az ellenpéldája a feltételezésemnek... bár az ő hangja nem valami különleges szerintem, én legalább is eddig csak hörögni hallottam)
2011. ápr. 6. 06:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A tehetségkutatókban is van előválogató... Nem fognak beengedni nem túl szép embert, hacsak nincs KÜLÖNLEGESEN jó hangja. Vagy nem szóltak nekik, hogy így túl valószerűtlen lesz az egész ami nem tesz jót a "valóság"show imázsnak. :/
2011. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én máshogy fogalmaznék. Ha valaki jól néz ki, annak elnézik szívesen, ha időnként hamiskás, vagy nem olyan jó az énekhangja. Meg kell csak nézni Fekete Dávidot, aki olyan hamis néha, mint a bűn, de valamiért tetszik a tiniknek. Mondjuk nem értem miért, mert szerintem olyan, mintha Luke Skywalker és Charles Bronson szerelemgyereke lenne, de nyilván nem vagyok kompetens a kérdésben heteroszexuális férfiként. :D

Egyébként meg a popszakmában nem az a lényeg, hogy ki tud "nagyot énekelni". Jó számok (nem feltétlenül őrületes hangterjedelemben), jó menedzsment és persze tényleg nem árt a jó külső, de ez szerintem még ma sem a legfontosabb.

2011. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!