Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balaton Sound 2011 egyedül?...

Balaton Sound 2011 egyedül? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hello, az utolsó napon (Július 10.) jön kettő kedvenc előadóm (Armin Van Buuren és a The Asteroids Galaxy Tour) de nem nagyon akad ismerősöm aki eljönne vele, mind azt mondja nem szeretik a fesztiválokat, tömeg stbstb.. na sztetek egyedül nem rossz? Lehet ott haverkodni? Én egyedül nem szívesen mennék..
2011. ápr. 7. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemed, korod?
2011. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hopp F/17 az lemaradt.. :D De sztem egyedül ritka s**r lenne.. :D
2011. ápr. 7. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Áhh, szerintem is! Egy bulihoz jó társaság kell! Ismerkedj! Addig még van idő! Vagy itt csatlakozz valakikhez, akik mennek! Pl én lehet megyek! Gigweed jön idén?
2011. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* Digweed
2011. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha John Digweed-re gondolsz, na ő jön, pont az nap amikor én mennék.. :D [link]
2011. ápr. 7. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom, egyedül tényleg egy kicsit furi, de megvan a maga hangulata, hidd el. Én voltam egyedül ilyen helyeken, általában iszogattam, csajoztam, így estére sosem voltam egyedül:) Persze ehhez szerencse is kellett néha. De szerintem próbál társasággal menni, akkor garantáltan jó:)
2011. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!