Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem a fotózást?...

Hogyan kezdjem a fotózást? Illetve segítséget kérnék.

Figyelt kérdés
Bele szeretnék 'feküdni' komolyabban a témába, de nem tudom hogyan kezdjem mit fotózzak. Vagyis tippem van milliónyi de azt nem tudom, hogy hogy lehet ezzel továbblépni. Vagyis gondolok arra, hogy gondoltam, hogy néhány ORB (autóverseny) futamra kimennék ami a városom 100km-es körzetében van, ott csinálok párat és felrakom egy weboldalra amit majd csinálok. Na de nem tudom, hogy azokat a képeket fel lehet-e rakni, mivel ahhoz külön engedély kell (legalábbis ezt szűrtem le az MNASZ Média által kiadott szabályzatban). Arra is gondoltam, hogy foci meccsre megyek fotózni. De oda is engedély kell, sőt az még bonyolultabb.
2011. ápr. 8. 20:45
 1/4 Isabella95 válasza:
szerezz engedélyt!
2011. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a rallyról már lekéstem:// márciusig lehet igényelni. am mennyi egy engedély?
2011. ápr. 9. 18:12
 3/4 Isabella95 válasza:
gugli...
2011. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fotózz engem aztán retusálj ki ^^ egyébként lehet értelmesebb lenne tájképeket, vízesést, tengerpartokat,égboltot, ilyeneket fényképezni.. majd kicsit javítani a képeken, photoshop,stb. Valami olyat,ami megbolygatja az emberek gondolatait. És még engedély se kell.
2011. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!