Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Átverés, vagy igaz? A mai...

Átverés, vagy igaz? A mai napon ( 2011-04-12) 9 óra 50 perckor be akartam jelentkezni a Facebook fiókba. Megjelent egy tájékoztató, hogy a Facebook 6 éves és háromféle Apple terméket mutattak, hogy ezek közül melyiket választom ajándéknak.

Figyelt kérdés

Az utolsót az Ipad-et választottam. Kérték, adjam meg a telefonszámot, valamint leírták, hogy ha nem kapok perceken belül válasz SMS-t, akkor a 17641-re küldjem el a GO szót. Válasz SMS azonnal: Üdvözlünk! Hamarosan megkapod a mobilos termékedet. Jó szórakozást!

Segítség: 018886292 begin_of_the_skype_highlighting              018886292      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 018886292 end_of_the_skype_highlighting Leallitas: Küldd a stop szót az 17641-re (940huf/sms 2 sms/hét) 11/04/12 10:57 Szerintetek ez átverés, vagy nyereményt jelent? A telefonos ügyfélszolgálatot felhívtam és sajnos nem tudták megmondani, hogy ez mit jelenthet. Ők csak a lemondással, azaz a szolgáltatás megszüntetésével foglalkoznak, és nem tudják megmondani, hogy ez nyert, vagy nem, de gyanítják, hogy igen, mert nem ezt az üzenetet kapják mások. Újra a kérdés: Átverés, vagy sem? Utána néztem, kit takar a 17641-es szám: SCP Publishing Ltd. Semmilyen elérhetősége nincs a 06- 1-888-6292 telefonszámon kívül. A kérdés az, akkor ki tud a nyereményről, vagy egyszerűen levettek egy ezressel?


2011. ápr. 12. 20:02
 1/5 anonim válasza:

lehúztak egy ezressel...

ezt hívják úgy, hogy REKLÁM, igazán megtanulhattad volna...

komolyan azt hitted, hogy megadod a telefonszámod és nyersz egy i Pad-et?o.O

2011. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez átverés. XD Jól lehúztak. Meg lehúztak az adataiddal.

Téged valszeg a vegyél 10ezerért feltöltőkártyát, kapard le, diktáld be a számot és nyersz 200ezret ürgék is bepaliztak volna... ne legyél ilyen naiv. Nem fognak ingyen apple cuccokat hozzádvágni. És a facebook pláne nem. Viszont a hozzájuk tartozó kedves mindenfélék közt van nem egy adathalász.

2011. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sok hasonló átverés van. Ismerőseim is megjárták már, de ők rosszabbul. Mert többnyire a stop sms-es szolgáltatás nem működik, vagy hibásan adják meg direkt a számot, hogy ne tud visszavonni a szolgáltatást, így fizethetsz minden hónapban ezreket.. sajnos ilyen is van..
2011. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is sikerült átverni. Hiába küldtem vissza a STOP szót,két hónapja 20ezer a számlám. Mit tegyek? Életem váégéig szivjak a marhaságom miatt?
2014. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lemondod ezt a számot és újat kérsz
2014. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!