Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bejönnek a koreai pasik?

Bejönnek a koreai pasik?

Figyelt kérdés
Összeállnál velük?
2011. ápr. 12. 23:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Úristen naná hogy bejönnek a koreai pasik...sőt csak azok tetszenek.Aki a legjobban tetszik az Lee Gikwang huuuu őt nagyon ,,megerőszakolnám" :D:D :D
2011. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
húúú nagyon bejönnek!:D totál K-POP megszálott vagyok :DD mást nem is hallgatok, de sajnos egy ismerősöm sincs aki ismerné őket :S pedig sokkal jobbak mint az amerikai előadók MBLAQ, SuperJunior, 2pm, CNblue,SHINee, Teen Top, Beast, BigBang,... FOREVER!! :D
2012. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
AWW de még mennyire hogy odáig vagyok értük főleg a B.A.P vezetőjéért, Bang Yong Guk-ért^^
2012. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 csillagvirág02 válasza:
Nekem: Kim Namjoon
2017. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 csillagvirág02 válasza:
100%

Kim Seok Jin

Park Jimin

Min Yoongi

Jeon Jungkook

Kim Taehyung

Jung Hoseok

2017. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Ha már itt tartunk én a BTS miatt vezettem be saját magam az ázsiai kultúrában és a nyelv is érdekel, el is kezdtem tanulni de nagyoon nehéz egyedül :c,

De én is oda meg vissza vagyok az ázsiai fiúkért (főleg a koreaiakért) csak nyálcsorgatva nézzem őket, és isteni csodára várva hátha egyszer el tudok menni Japánba és Dél-Koreába! Jelenleg életem céljának ezeket tekintem. Persze tetszenek más nemzetiségű fiúk is,de az ázsiaiak a gyengéim.

2021. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!