Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem lehet át küldeni a...

Miért nem lehet át küldeni a telepítőt, hogy lehet azt megoldani, hogy mégis át kerüljön egyik telefonról a másikra?

Figyelt kérdés
van két mobil, én rá teszek az egyikre számítógépről egy játékot (alkalmazást), majd a másik telefonra szeretném át küldeni, mert azt nem tudom csatlakoztatni a géphez (hogy miért az már más kérdés), szóval szeretném átküldeni a játékot Bluetooth -on, de az kiírja, hogy védett objektum. Hogy lehet ezt kiküszöbölni, úgy, hogy a második telefon nem tud csatlakozni sehogy a géphez !!??
2011. ápr. 13. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, van memóriakártya a telefonban, akkor veszel 1 tescós kártyaolvasót 1 ezresért, és probléma megoldva.
2011. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hallo! nem csatlakoztatom a géphez úgy!??!, mert ha lehetne , akkor azt már megoldottam volna én is
2011. ápr. 13. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallo!

Azt írtad, hogy az egyiket GÉPRŐL telepítetted, kiveszed a másikből a memóriakártyát, és úgy átmásolod!

2011. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!