Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 2 hete nemi életet éltem a...

2 hete nemi életet éltem a párommal és nem védekeztünk,2 napja rám jönnek hirtelen rosszul létek (hányinger, émelygés) Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 19:50
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát ha nem védekeztetek, akkor igen, lehetsz terhes. De nem értem, hogy ez miért kérdés. Hány éves vagy?
2009. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fiatal...

20 éves :S

2009. márc. 2. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha védekeznétek?
2009. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Mikor kellene megjönnie? Mert ha már meg kellett volna akkor egy terhességi teszt már megmutatja hogy terhes vagy e.
2009. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy 20 évesen még nem jutottak el addig, ha nem akartok babát védekezni kell. Ilyen hamar nem hiszem, hogy attól van hányingered, de jó eséllyel pályázol egy terhességre. Várd meg míg meg kell jönnie, ha megjön mákod volt és a következő hónapban jó lenne vigyázni, bár ti tudjátok. Ha nem jön meg csinálj tesztet, és irány a doki a döntés a tied lesz. Nem kellene ennyire felelőtlennek lenni.
2009. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szoktunk védekezni,csak most valahogy... :S

2009. márc. 2. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet és nyugodj meg... Hátha nem történt " baj "... Mikor kellene megjönnie?
2009. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

szórakozás kategóriában? szerintem ez nem túl szórakoztató ...

amúgy AZONNAL irány a doki, ha terhes maradtál esetleg, egy injekcióval (azt hiszem) el tudja távolítani ilyen korai stádiumban.

2009. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

az Injekció két hetes terhesen már nem oké! Max 72 óráig lehet ezt a módszert választani.

Most valahogy.... Ha nem akarsz gyereket, akkor mindig kell védekezni. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem vagy 15 éves. Ennyi idősen már tisztában kellene lenni a következményekkel.

2009. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!