Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kimenjek Angliába dolgozni?...

Kimenjek Angliába dolgozni? Hogyan? ügynökséggel vagy csak úgy magamtól? Vannak itt olyanok akik egyedül mentek ki? ügynökségek nélkül?

Figyelt kérdés

Nos, megpróbálom röviden leírni :


25 éves srác vagyok , középfokú angol nyelvvizsgám van , 3-4 éve tettem le és azóta sztem sokat fejlődött a nyelvtudásom , szóval az angollal nincs gond.


úgy 3 éve voltam kint Londonban , egy ügynökséggel, amit aztán megbántam, mert jól átvertek mindenkit, aztán haza is kellett jönnöm 2 hónap után , pedig volt munkám... de ez hosszú most hagyjuk .


azóta már dolgoztam hajón , és most azon gondolkozom , hogy visszamenjek-e Londonba , vagy valahova , és ha igen akkor hogyan? magamtól?


van egy felszolgáló - pincér szakmám ,és egy menedzserasszisztens is , azzal tisztában vagyok , hogy ezekről hiába van papírom , most kimegyek akkor úgy sem fogok dolgozni rögtön egyikben sem.


2011. ápr. 22. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
:D lehet rossz helyre írtam ...
2011. ápr. 22. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben tuti kimennék! Én is szeretnék, csak egyedül nem tudom...nem merek. Na mindegy, ezzel az ügynökös segítséggel gyakran meglehet szívni, hallottam nem egy esetet. Szerintem ha egyedül, "magadtól" mész ki akkor is találsz munkát. Vannak kint egy ismerősöm, csak érettségije van és mégis nem egy munkahelye volt már kint, azt mondja, hogy ott olyan az élet, hoyg ha nem elégedett a munkahelyével egyszerűen csak felmond, nem fél attól, hogy nem talál másik munkahelyet.
2011. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"vannak kint egy ismerősöm" :D = egy ismerősöm és a párja :D
2011. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

amúgy meg most azért gondolkozom mert találtam egy oldalt, ezt :


[link]


itt egy csomó olyan hozzászólás van (kb minden 2.) , hogy kimentek aztán nem találtak munkát, meg kint vannak egy hónapja , aztán már nincs pénzük és haza kell jönni.



Ezt meg én nem akarom , ha már kimegyek akkor nem akarok hazajönni egy jó ideig.


Ezért is nem vagyok biztos ebben , hogy egyedül most akkor nekivágjak-e .

2011. ápr. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!