Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit jelent a bökés facebook-on?

Mit jelent a bökés facebook-on?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 12:42
 1/7 anonim válasza:
100%
semmit. csak meglehet egymást bökni de semmit nem jelent... vkiknek vicces. :D
2011. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez nem igaz amit irt az első. És ezt most komojan mondom aki elhiszi az elhiszi aki nem az nem.a megbökés facebook-on sexuális kapcsolat létesítése. magyarán mondva ha megböknek te meg visszabököd akkor egy testi kapcsolatba egyezel bele. De mostmán mindenki bökdös mindenkit fele része azt hiszi hogy a bökés az egy hüjéskedés. Szoval ha mostanába megböknek az nem jelent semmit, de eredetileg a facebook ennek csinálta meg
2011. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy hallottam, hogy a hivatalos facebook szabályzatban nincs benne, hogy szexuális jellegű jelentése lenne a bökésnek...
2011. ápr. 28. 13:52
 4/7 anonim válasza:
amúgy a bökés az vmi figyelemfelkeltő akármi akar lenni :) (én így hallottam)
2011. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%
Azt, hogy sunáznád :D
2011. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%

Amit írok, azt nem olvastam sehol, hanem amikor bejött ez a funkció, én annak tudtam be, hogy ez nagyjából olyan, mint amikor egy barátodat(nő vagy férfi, mindegy), úgy meglököd oldalba szeretetből, ilyesmi....

Vagy megbököd: jelzed neki, hogy itt vagyok, eszembe jutottál, bírlak.......

2012. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
és ha egy lány bökdös minket?? -_-
2013. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!