Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Heineken Balaton Sound 2011!...

Heineken Balaton Sound 2011! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék elmenni a Balaton Soundra. Ha jól tudom ez négy napos. Hogy van ez az egész? Sátort kell vinni vagy mi? esetleg foglalhatok külön szállást? Mert gondolom a bérlet árban nincs benne a szállás. 18 éven aluliakat is benegednek?
2011. ápr. 26. 18:13
 1/4 anonim válasza:
Megveszed a bérletet, és mellé kifizeted a kempingregisztrációt ami 1500 Ft akkor a kempingben sátorozhatsz. Ha meg szállást foglalsz egy vendégházban vagy szállodában, akkor nem kell kempingregisztrációt kifizetned. Igen beengednek 18 éven aluliakat is, csak alkohollal és cigivel nem szolgálnak ki elméletileg.
2011. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bocsi, hogy nem tudok válaszolni. Engem az érdekelne, hogy a kemping jegyet hol tudom megvenni? A jegyirodában ugyanott ahol a rendes jegyet?

köszii :)

2011. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szerintem igen.
2011. máj. 30. 22:07
 4/4 anonim válasza:

Köszi :)

már azóta meg is vettem :)

2011. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!