Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol található Budapesten v....

Hol található Budapesten v. nem messze tőle Kalandpark/erdő/adrenalin pálya?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A XVIII. kerülteben is van egy de más kerületekben is. A XVIII. kerületben a Városház utca végében, a Bokai kertben, nagyon nagy és szuper.
2011. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csillebérci kalandpak tök állat tök sok minden van beszarsz akkora amúgy még nem jártam ott szóval csak gondolom milyen lehet de biztos jó akkor már rég bezártak volna ha nem lenne jó szóval még nem zártak be teheát jó lehet menny el és kérdezd meg tőlük hogy jó-e bár biztos azt mondják hogy igen ha azt mondanák hogy nem akkor nem járna oda senki és kirugnák őket aztán mehetnének az állítkertbe szart pucolni a jegesmedvék után tényleg milyen rég voltam állatkertebe elkéne menni rég láttam a kecskéket azóta biztos nagyra nőttek és most már ilyen szép időben biztos van vattacukor is de csak a vaniliás és az epres finom mert azok finomak de az a baj vele hogy rádszálnak a méhecskék és megcsípnek és beis fuladhatsz tőle és akkor korházba kerülsz ahol szar a kaja nem tudom mások hogy bírják a korházi kaját kész idegtépő lehet nem kapsz rendes kajákat aztán elkezdesz drogozni amitől pónilovakat és egyéb jódolgokat látsz bár a pónik nem olyan kedvesek és aranyosak leis dobhatnak a hátukról és az fáj...
2011. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sp koncert garantált a hatás :P
2011. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!