Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha regisztráltam a G-Portal-ra...

Ha regisztráltam a G-Portal-ra és már aktiváltam is a regisztrációmat, de még nem írtam gportalos címet és nem is választottam ki h mennyi hónapra akarok fizetni, akkor ugye még nem kell fizetni és nem vagyok benne ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés
Mert hogy nem akarok érte fizetni szal lefúújtam ezt. Csak regisztráltam meg aktiváltam, de sehogy tovább. Ugye semmiképp sem kell fizetnem?
2009. márc. 6. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt úgy értelmezem, hogy két hétig ingyenesen használható. Után aha nem áldozol rá pénzt, akkor inaktívvá válik a tartalom.

2009. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak simán regisztrálsz, vagyis létrehozol egy felhasználónevet és ugye jelszót, azért még nem kell fizetned. Ha portált is létrehozol, az két hétig feltöltés nélkül használható. Utána dönthetsz, hogy megtartod e az oldalt. Ha igen, akkor kell csak fizetned. Ha nem, akkor automatikusan törlődik.
2009. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!