Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szöknél meg egy fegyház...

Transfor kérdése:

Hogyan szöknél meg egy fegyházbol?

Figyelt kérdés
Lehetőleg poénos válaszokat.
2011. ápr. 30. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
kösse fel magát
2011. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen kisétál a főbejáraton.
2011. ápr. 30. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is építenék, egy csúcstechnológiával felszerelt harci robotot. Aztán várnák 1-2 napot, amíg élvezkedem hogy milyen király érzés lesz megszökni és hogy már bármikor megtehetem.


Majd ha meguntam az élvezkedést (ami nagyon sok idő lesz) beszállok az irányítóba és elindulnák. Nem ölnék meg senkit csak halálra rémíteném őket, habáár lehet mégis, helyzettől függ.


Na mind1 miután kínt vagyok aktiválom az álcázót, felszívódok és haza megyek.

2011. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
mielőtt bevinnének lenyelnék egy jó két méteres fejszét utána kiöklendezném persze már a börtönben és akkor ott már viking módjára szét kaszabolnám őket. a többi rabot meg ott hagynám és a rácson kívül levizelném őket.
2011. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak akkor van gubanc ha a lehugyozás után hirtelen kinyílna az összes ajtó,mert asszem akkor a rabok ...téged. XD
2011. máj. 1. 14:08
 6/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Azért van a fejsze :)
2011. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt kétlem hogy kb:500 rabot leütsz egy fejszével.
2011. máj. 1. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Nah, én ezért építettem harci robotot XD. De egyébként rabok se egyszerre fognak ráugrani, sőt még jobb ha úgy mint az értelmes filmekben, 10 kemény csávóból egyszerre csak 1 támad, a többi meg szépen vár.


Vagy beáll egy szűk helyre ahol csak 1-esével tudnak hozzáférni XD. És szépen lekaszabolja őket.

2011. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Pontosan. Meg szerintem még ha rám is szaladnának mindegyik félne egy kicsit mert 1-2-t tuti levágnék és elgondolkoznának rajta hogy mi van ha ők lennének azok...
2011. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És mi van ha 500 rab közül mindenkinek van egy ugyanolyan harci robotja mint neked? XD b ....Szerintem.....halál.

(Max 10 rabot fejeznélle)

2011. máj. 2. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!