Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki tud ajánlani jó kis estére...

Ki tud ajánlani jó kis estére való horror filmet? (további info lejebb)

Figyelt kérdés
Ha lehet olyasmire gondolok ahol erdőben vannak vagy mondjuk mind1:D Meg ha tudtok olyat amibe ilyen tinik(20on évesek)Ö játszanak és parás írjátok le kérlek:)
2011. ápr. 30. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ideglelés! Habár én régi véres horrorokon, zombikon edződtem szóval nem szartam be de sokakat a frász kerülgetett.

Főiskolások próbálnak felkutatni egy helyet az erdőben ahol rég egy boszorkány élt és kivégezték azt hiszem.

Szóval felvették a kutatás menetét és aztán eltűntek. Majd néhány év múlva megtalálták a kamerát és a benne lévő filmről szól az egész. Hátborzongató kitalált pszichotriller. Nézd meg tutira fenn van valahol mert anno nagy siker volt.

2011. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

i spit on your grave

the final

dread

2011. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettötöknek :)
2011. ápr. 30. 23:17
 4/11 A kérdező kommentje:
ez a 3 mind feliratos :/ ne mtudnál nem feliratosat? Amúgy az ideglelés jónak hangzik de 1999-es és szerintem nem tetszene:/ de azért köszönöm!
2011. ápr. 30. 23:30
 5/11 anonim ***** válasza:
A készítés éve mindegy az igazi filmeket ebben a kategóriában régebben készítették manapság nemigen készítenek horrort pláne semmi említésre méltót.
2011. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz!De ezt láttam már:/:)(ideglelés)
2011. máj. 1. 00:32
 7/11 anonim ***** válasza:
most nem tetszene az ideglelés, vagy láttad már ???
2011. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eden Lake

Kabinláz

Az utolsó ház balra

2011. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sziklák vére szerintem elég para
2011. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A rettegés háza, Aki bújt aki nem 1-2, Tükrök 1-2, Átok, A túlvilág szülötte, Végső Állomás 1-2-3, Pokolba taszítva, Kedvencek temetője, Az Álmos-völgy legendája, Halloween - A rémület éjszakája
2011. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!