Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lefordítanád, hogy mivel mit...

Lefordítanád, hogy mivel mit csinál a videóban? (nem tudok angolul)

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=RM5cMEkUP4w , miket használ föl a videóban?
2011. máj. 6. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Na akkor itt van:) :


Sziasztok, ma megmutatom, hogyan készíthetünk "Flubber woo"-t. (fogalmam sincs miez, gondolom amit csinál:D)



Amire szükséged lesz: Elmer's ragasztó (nem tudom, ez márka?), mosószappan, kanál, tál, esetleg ételfesték. (nem kötelező)



Teszek egy kis ragasztót a tálba.


Ha nincsen "kiosztott" ragasztód az üvegben, adj hozzá egy kis vizet és rázd. Működnie kell, nekem működött, most is ezt használom.



Borotvát használok, mert most nincs kanalam



Adj hozzá 3-4 csepp ételszínezőt, vagy csöpögtesd, amíg el nem éred a kívánt színt.



Most add hozzá a szappant. Kb egy kanálnyit, vagy többet:D



Keverd és keverd (itt járunk 1:05-nél)



Oké, most vedd ki ezt a "flubber"-t (gondolom az az izé amit fog:D) és préseld ki belőle az összes szappant. Majd öblítsd le.



Minden részlet számít!



Hagy a levegőn száradni 10-20 másodpercig, és KÉSZ IS VAGY !:D



Remélem évezted.


Én meg remélem érthető volt a fordítás.D::D

2011. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huhh köszi! :Dérthető volt :)
2011. máj. 6. 16:16
 3/5 A kérdező kommentje:
ez a mosószappan ez most öblítő, vagy folyékony szappan...?
2011. máj. 6. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Huu, hát ezt nemtudom:O Eddig folyékony szappanra gondoltam, de most megfogtál ..nemtudom, bocsi.


De ez az izé amúgy mi amit csinál?:D

2011. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
majd kipróbálom akkor mind a kettővel :P van ez a játék,ez a silly putty nevű ilyen gyurmaféleség, és nekem tetszik, meg majd lehet ajándékba is csinálok, de jobb így összedobni itthon ugyanolyat szinte ingyen, mint boltba venni több ezer forintért ... :)
2011. máj. 6. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!