Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legnagyo...

Mi volt eddigi életed legnagyobb élménye (nem szex), kalandja, ami egy kis időre kiragadott a monotonitásból?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amit te megcsináltál, és abban a percben végre érezted hogy élsz. Valami ami feldobott, ami nem hétköznapi. Kinek mi? Lehet az egy egyszerűbb, pl kutyaiskolában fogókart vettél fel, majd öt percig csüngött rajtad egy Rottweiler, vagy egy költségesebb, pl búvárkodás külföldön. Mit ajánlanátok másoknak?
2011. máj. 9. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Néhány éve rávettem magam VOLT fesztiválon, és élő lengő tekéztem! Amíg nem ugrottam nagyon féltem, de amikor már döntöttem a bábukat az valami hihetetlen felszabadító érzés volt nekem.
2011. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, ez az! Ilyesmikre gondoltam.
2011. máj. 9. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy nap váratlanul egy bőrönddel felültem egy Angliába tartó gépre retúrjegy nélkül.
2011. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A majálison felültem az Extreme-re. Az egy ilyen hatalmas hintázó valami, amibe rendesen be vagy csatolva, és a kilengése 180° feletti. Kicsit felturbózza az adrenalint. D:


[link]


[link]


[link]

2011. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

23:08! Fain!


21:16 Le a kalap! Nagyon birom az ilyen hirtelen ötleteket! Jól sült el a dolog?

2011. máj. 21. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:

05-16 21:16


A legjobban.

2011. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amikor counter strike-ben pro szerveren egy kör alatt 24 embert őltem le...abból 16 headshot:O
2011. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amikor élőben láttam a kedvenc együttesemet a Szigeten, az első sorból, 6 óra egy helyben várakozás után-
2012. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!