Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen drog a "Trip"?

Milyen drog a "Trip"?

Figyelt kérdés

Azt mondják vmi új legális szer,pszilocibin természetesen de

szintetikus


2011. máj. 22. 07:43
 1/8 anonim válasza:

Hát nem tudom, én ezt a kifejezést az LSD-re hallottam. Ill ez az egyik (általánosan elterjedt) neve. És ugye nem új :)

De lehet valami újnak is ez a neve, az már x

2011. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
A trip az LSD, vagy más hallucinogén drog használata alatt átélt pszichedelikus utazás neve. Azért utazás, mert a tudat egy teljesen más dimenzióba kapcsol át. Az utazás rendszerint vezetővel történik. A vezető feladata, hogy vigyázzon az utazóra, nehogy kárt tegyen valamiben vagy valakiben, esetleg önmagában. Az ő feladata a bad trip felismerése és az utazás kontrollálása.
2011. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen ezekkel tisztában vagyok de mint közöltem ez egy új legális és valszeg bio cucc :)
2011. máj. 24. 20:02
 4/8 A kérdező kommentje:
nem arra voltam kíváncsi mi a trip szó jelentése és arra sem milyen drogok okoznak trippet hanem ha hallott vki erről az új legális szerről az írjon :) mert rengeteg új legális szer van a fiatalok körében amit sztem ti se ismertek :D
2011. máj. 24. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Manapság elterjedt természet adta hallucinogén a

salvia

peyote

san pedro

Légyölő galóca

varázsgomba

Csattanó Maszlag

stb


Szintetikus:

LSD

Kéjgáz

Ketamin

MDMA


És a legújabbak amiket hallottam:

2C-D (Én+te+ö=gén)

2C-E

2C-I

4-MMC (mefedron)- Kati és a többi szarság.

2011. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Manapság elterjedt természet adta hallucinogén a

salvia

peyote

san pedro

Légyölő galóca

varázsgomba

Csattanó Maszlag

stb


Szintetikus:

LSD

Kéjgáz

Ketamin

MDMA


És a legújabbak amiket hallottam:

2C-D

2C-E

2C-I

4-MMC (mefedron)- Kati és a többi szarság.

2011. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a sativa nem hallucinogén se a ketamin se a mefedron de azért kösz ezekben az új cuclikban lehet vmi :)
2011. máj. 28. 14:06
 8/8 A kérdező kommentje:
ja salvia XD bocs rosszul olvastam. Amúgy megint van egy új szer nem tudom mi a neve de 3 hónapig folyamatosan trippelsz tőle...Na az mi lehet ?? :O
2011. júl. 1. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!