Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem vagyok álmos! Írjatok,...

Nem vagyok álmos! Írjatok, beszélgessünk! Szerintetek ha beszélgetünk elálmosodok?

Figyelt kérdés
Beszélgessünk az életről úgy általában! :)
2011. máj. 22. 23:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia

Én úgy vettem észre akkor álmosodom illetve alszom el, ha valami okból kifolyólag fenn szeretnék maradni. Ha azon gondolkodom, hogy mennyire nemvagyok álmos és, hogy szeretnék már elaludni akkor sosem sikerül.

2011. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon igazad van,én is tapasztaltam. Pl. holnap is szeretnék korán kelni,meg kell is,de már fél 12 lesz és még mindig nem tudok aludni :( Reggel meg nem tudok felkelni. Úgy látom te sem vagy korán alvó típus. :)
2011. máj. 22. 23:20
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen, volt egy időszak amikor nemkellett korán kelnem és átszoktam arra, hogy későn fekszem le, illetve kelek fel. Most meg már hiába kelek korán, hába fáradok el akkorsem tudok korán elaludni.
2011. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Holnap hétkor kelek, hogy aztán beérjek a tanulmányi központba magolni a büntetőjog vizsgámra. De ébren vagyok, és akar a fene aludni. Ennek ellenére előkapom az mp3 lejátszóm, elindítok egy theta hullámos track-et, aztán csak magamra erőltetem az alvást. Nektek is jóccakát. :)
2011. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen,ez sajnos nagyon rossz és már mérges vagyok magamra,hogy miért nem tudok aludni :( És ezáltal nem is tudok korán felkelni...
2011. máj. 22. 23:25
 6/23 A kérdező kommentje:
Rendben,sok sikert,holnap majd nézz fel. Jó éjszakát! :)
2011. máj. 22. 23:26
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha már végképp eltolódik az alvásperiódusod akkor érdemes lenne ébrenmaradnod egy egész napig, persze csak akkor ha másnap mondjuk szabadnap, tehát semmi dolgod, mert hullafáradt leszel. Viszont nagyon szépen el fogsz aludni 8-9 órakor és utána kipihent leszel valamint visszaállsz a helyes időrendbe. Nekem egyszer ezmár bejött.
2011. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ÖÖÖ... nem rossz ötlet,csak az a rossz,hogy kb hajnal 1 óra fele már annyira elkap az álmosság,hogy szinte elájulok annyira álmos leszek,wáá csak ne olyan későn jönne az álommanó :(
2011. máj. 22. 23:31
 9/23 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg nagyon komolyan el kéne valahogy fáradnod. Sportolsz valamit?
2011. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát most nem. Nem is nagyon szeretek meg amúgy is most van egy elég komoly betegségem.
2011. máj. 22. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!