Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék fotós lenni (csak...

Szeretnék fotós lenni (csak hobbi szinten). Ajánlanátok fejlesztő online anyagot vagy honlapokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Csak hobbiszinten érdekelne,de szeretnék jól dolgozni,regisztráltam egy fotós oldalra,amint elnéztem elég kritikus emberek vannak :) és én szeretném tudni,hogy mikre kell odafigyelni.Úgy gondolom van érzékem hozzá,de hát mindennek van "tanulós" oldala is.Valaki tudna nekem segíteni ebben?Esetleg tanácsokat is adhattok,ha van köztetek olyan,akinek ez a hobbija.Elsősorban tájképeket,csendéleteket,tárgyakat szeretnék fotózni.

Köszönöm!


2011. máj. 24. 13:38
 1/4 hümi ***** válasza:

én is hobbi szinten tolom :D még tavaly regisztráltam a www.fotosokvilaga.hu -ra gondoltam felrakom, hogy "huu biztos tök jó" aztán jöttek az "oltások" vagyis a jó tanácsok meg stb. és azóta sokat fejlődtem mert már később dícsérték is a képemet :D a kritikákból rengeteget lehet tanulni főleg ha építő jellegű és ezen az oldalon egy csomó mindent tanultam már (:

akkor még ott van a indafoto.hu rengeteg nagyon jó fotós van rajta, ez is jó oldal de nem nagyon kritizálnak rajta :( :D

..am melyik oldalra regisztráltál?

2011. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

A fotohaz.hu-ra regisztráltam.Akkor azt tanácsolod,hogy töltsek fel képeket és a kritikákból tanuljak?Végül is tényleg azokból lehet.Ezen az oldalon is néztem sok képet és én is észrevettem sok hibát,ami másoknak sem tetszett,de sok képnél nem értettem,hogy mi a baj,mert véleményem szerint ez is olyan dolog,kinek mi tetszik.Na majd meglátjuk mit szólnak :)

Köszönöm a választ!Szerintem felnézek az általad említett oldalakra is.:)

2011. máj. 25. 08:36
 3/4 hümi ***** válasza:
Megnéztem az oldalt és tényleg eléggé kritikusak, lehet én is regisztrálok oda, kíváncsi vagyok a véleményekre :D Igen rakjál fel minnél több képet, fotózz sokat és meglátod az idővel egyre jobban átjön a kép az embereknek :)
2011. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha tudsz angolul, akkor mindenképp ajánlom a www.dpreview.com oldalt. Én ott tanultam meg az alapokat. Van külön "Learn" szekció, ahol elmagyarázzák a fogalmakat, jelenségeket. Valamint (ott is) vannak tematikus "fotópályázatok", amiket nézegetve lehet ispirációt nyerni.

Mielőtt jobban belemélyednél hadd tanácsoljam azt, hogy bármilyen felszerelésed van most, na változtass rajta egy jó ideig. Tanuld meg azt jól használni, ill. teljes mértékben kihasználni. Ha már tanulsz mondjuk egy éve, és úgy érzed, hogy kinőtted a gépet, akkor kezdj el mást (vagy plusz eszközöket) keresni.

2012. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!