Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Siófok Aranyparton milyen...

Siófok Aranyparton milyen bulizós helyek vannak?

Figyelt kérdés

Júniusban megyünk oda osztállyal, és mehetünk bulizni is..csak nem tudjuk mikből választhatunk ://

Mondjatok légyszi discokat*-*


2011. máj. 26. 18:45
 1/3 anonim válasza:

Na mondok egy párat, de azt nem ígérhetem hogy mind ki is lesz nyitva akkor mikor ti majd jöttök ide kirándulni.


Renegade,Captain Morgen,La Siesta,Palace,Flört,Spagetti ház,Aqua Dance Club és Coctail Bar,Bacardi Music cafe,Beach Party cafe,Cafe Moló,Coke Klub( de ez akkor még nem lesz nyitva)Ezeknek legtöbbje a Petőfi Sétányon található, a Flört a belvárosban a Palace pedig Széplakon található.Persze van több is de most ezek jutottak eszembe hirtelen de még a Petőfi sétányon nincs minden kinyitva szóval nem tudom mi lesz épp akkor ami menni fog Talán a hajó(Captain Morgen) meg a Renagade.

2011. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok,még annyit szeretnék hozzátenni hogy a Petőfi Sétány egy 800m-1km hosszú utca amin jobbra és balra szórakozóhelyek találhatókmszóval felsoroltakon kívül még van jó pár hely azon sétányon szóval biztos hogy fogtok találni megfelelőt vagy lehet ingázni mi is azt szoktuk be megyünk az egyik helyre ott vagyunk egy darabig utána át megyünk a másikba.Egy része fizetős ilyen 1000 ft körüli a belépő és kaptok kar szallagot mindenhol valamelyik meg ingyenes.
2011. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönömm h irtál(:

szerintem Captain Morgen lesz ebből :D

2011. máj. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!