Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első disco-hoz tanácsok? FONTOS!

Első disco-hoz tanácsok? FONTOS!

Figyelt kérdés
Ma megyek először életemben disco-ba!.. kicsit tartok tőle, mivel fogalmam sincs hogyan táncoljak és viselkedjek!! De nagyon szeretnék menni! ..kérlek tanácsoljatok nekem valamit, hogyan eshetnék túl rajta úgy hogy ne legyen égő a viselkedésem... előre is nagyon köszönöm.!!
2011. máj. 27. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha részeg vagy, fogd vissza magad, és maradj csendben! Józanul meg miért ne tudná az ember fia, hogyan kell viselkedni? Lazíccsá, mintha a konyhába mennél vajaskifliért :)
2011. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha fogalmad sincs a normális viselkedésről, akkor el se menj, mert te leszel az első, akit kivisznek a bokorba, vagy benyomatnak neked valami anyagot. Persze, lehet, hogy ez a célod. Ezesetben sok sikert és anyukádat üdvözlöm.

Hány éves is vagy ennyi aggyal? 13?

2011. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most semmi rosszindulat nincs ebbe amit most írok, de szerintem te lehetsz akár 17 akár 26 , az agyad tényleg csak a 13 évesek szintjén van :) .. nem vagyok kiváncsi a véleményedre, s nincs szükségem arra hogy pont ilyen ajánlatokat fogadjak el, ha tudni szeretnéd 16 vagyok, és szerintem nincs azzal gond hogyha egy kicsit tartok az egésztől, lehet te nem voltál vele így, de tudod nem minden ember egyforma és nem mindenki viseli egyformán a vele történő dolgokat! .. köszönöm az értelmes gondolatok megosztását..
2011. máj. 27. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Most miért kell ijesztgetni? A dzsinás sztorik hogy "jaj én csak egy ártatlan kislány vagyok, valaki beletette az italomba" mind hazugságok, mert a kis puncik félnek a szüleiktől. Ha nem bírod, nem kell drogozni!
2011. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és itt ki drogozik?! . ha tudni szeretné valaki akkor leírom hogy életemben még egy hülye cigit sem szívtam el nem méghogy drogoznák....egyébként meg egyáltalán nem ez volt a kérdés...
2011. máj. 27. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:
"Ha fogalmad sincs a normális viselkedésről, akkor el se menj, mert te leszel az első, akit kivisznek a bokorba, vagy benyomatnak neked valami anyagot."
2011. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó, én ezt értem.. !!és fogok erre ügyelni! . de erre magam is rájöttem, hogy megtörténhet ilyesmi ha nem figyelek oda a dolgokra!..egyébként nem a normális viselkedésről nincs fogalmam hanem egyszerűen csak arról hogy milyen lesz, mivel ez az első..
2011. máj. 27. 10:41
 8/9 anonim válasza:
én még csak egyszer voltam és majd ballagásomkor mehetek megint meg utána..én is tartottal ettől az egésztől ne aggódj..:) de szerintem engedd el magad. nekem van egy idősebb barátnőm.és ő mindig arra tanított hogy legyek határozott.. elengeded magad.. jó zenéken jót táncolsz,énekelsz..:D bulizzál.. ne azon gondolkozz hogy hogy viselkedj légy önmagad.. és ha a fiú megfogja a feneked táncolás közbe azt még ne pofozd le.:D de ha már durvábbat csinál akkor lépj le.. a pultnál ha piát kérsz figyelj oda hogy üvegből kérd.vagy nagyon figyelj ha kiönti mert sajnos egy környékbeli csajnak így csempészték a drogot a piába.. nos ennyi amira oda kell figyelned..
2011. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) .. na! ez az amit részben vártam :) köszönöm :)
2011. júl. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!