Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van más is rajtam kívül, aki...

Van más is rajtam kívül, aki nem szeret szórakozni járni?

Figyelt kérdés

Minden rohadt drága, és a mai hatalmas fizetések mellett az ember annak is örül, ha egy szobát ki tud fizetni rezsivel együtt, nem hogy 1 este alatt elcsessze 1 heti kajapénzét. Én meg nem vagyok híve annak, hogy másokon élősködjek, nem szeretem, ha meghív egy pasi, és nem tudom visszahívni, stb.

Annyira utálom, hogy emiatt mások lenéznek, hogy nincs pénzem arra, hogy szórakozni járjak.

Meg azzal jönnek, hogy nem is élek...Meg hogy lesz így pasim, ajjaj, mi lesz így velem, örökre egyedül maradok, blablabla...Mintha élvezném, hogy csóró vagyok és nem számíthatok senkire sem...

Egy kirándulás is lehet élvezetes, egy jó film, vagy 1 jó könyv, és nem kell hozzá több ezret elb*szni...


22/L


2011. máj. 29. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

ezzel én így vagyok, sokkal szívesebben töltöm az időm olyanokkal mint amiket a végére írtál

de ahogy látom neked nem is annyira az a baj hogy nem szeretsz hanem hogy nincs pénzed rá ?

2011. máj. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát a pénz egyrészt, de másrészt meg annyira kiábrándultam már az emberekből, hogy azt nem tudom elmondani... :/

Mindig csalódok, és már elegem van, inkább vagyok egyedül, olvasok, filmet nézek, kirándulok a kutyámmal, így nem érhet csalódás :(

2011. máj. 30. 02:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se szeretek, és nem a pénz miatt.
2011. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld az egyik nagy álmom az volt sokáig, hogy legyen egy saját diszkóm. Ez annyira igénybe vette a szürke állományom, hogy rendszeresen lottóztam is az ügy érdekében!:) Régen kb 3 évvel ezelőtt havi 2x jártunk bulizni haverokkal. Jó volt. Legutóbb az egyik volt kedvenc helyemre mentünk a csajokkal, ami végképp összetörte ezt az álmom, hogy dizsim legyen. Nekem picit más elképzelésem van a szórakozásról illetve a szórakoztatásról, mint a mai tiniknek. Először is azzal lett tele a faxom, hogy már nem tudok elmenni úgy egy helyre sem, hogy ne vegyenek körül 14-15 éves kis csitrik, akiknek nagyon nem egy buliban van a helyük éjjel 1kor. De ez nem csak a lányokra vonatkozik! Vica Versa a fiúkra is. Ráadásul viselkedni sem tudnak és inni sem. ( Nem is kellene még nekik)Másodszor amitől eret tudnék vágni magamon az amikor 10 szar szám után felcsillan benned a remény, hogy na igen mintha erre a számra tudnék egyet táncolni, olyan rég halottam, vagy úgy szeretem de nem... a ceremónia mester azaz a dj máris gondoskodott arról is, hogy ne érezd olyan jól magad, ugyanis a kedvenc számodat kellően összekutyulta, de úgy a felismerhetetlenségig.Tehát marad az ücsörgös, beszélgetős, magadba fordulós, colázós "buli". Az árak képzéséről nem is beszélve, ami egyre inkább a csillagos eget súrolja. Komolyan vissza sírom a kilencvenes éveket. Hol vannak a "nagy" discok? Ahova még tényleg kellett a személyi, ahová bulizni mentél és nem gyerekzsúrra, 3-4000 Ft-ból te voltál a király, és nem kú...ta el a kedvenc számodat a dj. Nincs szinvonal. Ezért tartsál inkább házi bulit! Remélem hasznos volt a válasz!:)
2011. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!