Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyári fesztiválra hogyan...

Nyári fesztiválra hogyan tudok alkoholt bevinni?

Figyelt kérdés

Ha 0. napon cuccolunk be sátorral meg minden, akkor is átnéznek minden csomagot???

Kinek hogyan sikerült eddig?


2011. máj. 30. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
melyik fesztivál? amúgy szerintem átnéznek bizony, meg végigmehetnek kutyákkal is. Ennek két oka van. az egyik az hogy ott vedd meg a háromszor annyiba kerülő piát a másik meg az hogy nem akarják hogy úgy érezzétek jól magatokat ahogy ti akarjátok. :P csak fizessetek az a lényeg!
2011. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Balaton Soundra gondoltam . :)
2011. máj. 30. 20:42
 3/7 anonim válasza:

igyal egy csomoooot, es aztan menj be. a hasadat nem vizsgaljak at. gondolom :D

XD :))

2011. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan fesztivál, ahova bontatlan ásványvizes üveget be lehet vinni.

Veszel egy szénsavmentes, 1,5 literes ásványvizet, kiszúrod az alját (alul középen, ahol öntötték), kicseréled a vizet vodkára, majd beolvasztod a lyukat.

Eredmény: bontatlan ásványvizes üveg vodkával, és a lyukat szinte észre se lehet venni.


Persze, ahol nem lehet ásványvizet se bevinni...


Van olyan hely is, ahol az első nap után csak felületesen ellenőriznek. Erre is rá lehet játszani.

Szerzel egy lányt vagy egy hippit akin szoknya/bőgatya van, és az alá, a lábszárra is fel lehet kötni üvegeket.

2011. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))

azon gondolkoztam, hogy mivel tudom beolvasztani a palackot? esetleg öngyújtóval? xD


jah és hogy ha magamrakötözöm.. nem tapogatnak át? Tavaly nem tették, de csak 1 napon voltam kistáskával.

2011. jún. 1. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ez felháborító hogy annyira felverik az árakat hogy be kell csempészni piát. Ez már nem is fesztivál hanem csak az emberek kihasználása. Egy fesztiválnak arról kéne szólni hogy sok ember összejön és jól érzik magukat, nem arról hogy megfejnek mindenkit ahogy tudnak aztán elküldik őket haza.
2011. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy rémlik, hogy az első napon nagyon figyelnek és néha tapogatnak, de utána lazulni szokott a szigor és nem törődnek ezzel.

Beolvasztani meg szerintem na nyílt lánggal próbáld, hanem hevíts fel egy darab vasat.

Persze lehet, hogy az öngyújtó is működik, elvégre nem benzint csempészel.

2011. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!