Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg tancolni?...

Hogy tanuljak meg tancolni? Teljesen remenytelen a helyzet!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy 15 eves lany vagyok, eleg jo alakkal, es akarmilyen szorakozohelyre elmegyek, ulok mert nem tudok tancolni! Nem ugy ertem, hogy csak nem tudom a mozdulatokat, hanem egyszruen ritmuserzekem sincsen, sajat magam elott (!!!) is szegyenlek a tukor elott tancikalni, es ez mar nagyon zavar...en nem varok el magamtol tul sokat, nem keringozni szeretnek, vagy hasonlok, csak a jellegzetes diszkotancot szeretnem megtanulni vagy nem is tudom... Otletek?
2011. máj. 31. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
tánctanárhoz elmehetnél különórára...vagy ilyesmi
2011. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én sem tudok, de egyszer elhívtam egy lányt randira egy buliba és hát táncolni is kellett és ő elég jól táncol, úgyhogy azt csináltam, hogy mondtam, hogy majd egy kicsit később, addig néztem hogy csinálják a többiek és amikor vele táncoltam is mindig igyekeztem utánozni valakiket :D

vicces volt, de végülis a csajjal nem lette semmi, de nem emiatt :D

2011. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szétnézel egy szórakozó helyen nagyon sokféle táncoló embert látsz. Van a vadul ugráló, enyelgőtől kezdve minden, egészen az egy helyben lötyögősig. És hidd el, ilyen helyeken egyik sem gáz. Egyszerűbb a dolgod, ha van párod, akivel táncolhatsz. Nem feltétlen fiúval, egy barátnőddel is elmehetsz és táncolhattok együtt. Nézd, hogy mások hogyan csinálják, és próbálj hasonló mozdulatokat csinálni te is. Előbb utóbb rá fogsz érezni, hogy melyik az a mozdulat, ami illik hozzád, és mi az, ami nem :)
2011. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!