Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vinnétek egy 10 napos...

Mit vinnétek egy 10 napos belföldi nyaralásra? Ruhafélék, technikai kütyük (dvd stb) és kaja?

Figyelt kérdés
Egy nyaraló lesz a mienk édes kettesben a párommal, s kíváncsi vagyok miket soroltok fel, ti mit vinnétek? Nyugodtan listázzatok, végigolvasom. :D
2011. máj. 31. 18:13
 1/2 anonim válasza:

elegendő váltóruha,fehérnemű,éjjeli ruci,fürdőruci,2 cipő minimum,smink cucc,testápoló,tusfürdő,sampon-balzsam stb.,hajszárító,fésűk,fényképező,napszemcsi...

ÉS biztos vennék valami szexis fűzős rucit,hogy felejthetetlen élményt okozzak a páromnak. :D

Dvd-k nem kellenek,majd mi csináljuk a show-t. :D

2011. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat. Időközben már haza is jöttünk a nyaralásból.

Hát a szexi fűzős izéke elmaradt, mert nem stílusom, nincs jó alakom sem... de az élmény feledhetetlen lett, mert még kint a szabadban sosem szeretkeztünk, hát most módunkban állt egy csodaszép mezőn. :D

A dvd-k tényleg kellettek, mert volt mikor esett az eső, sőt a jég is egyszer. Napszemcsi az van, éjjeli ruci alatt nem tudom mit értesz, talán diszkóba valót? Sorry, 37 vagyok, a pasim 34, kinőttünk belőle, így hát éjjel aludtunk vagy mást csináltunk... :D

Kellemes nyarat neked is! ;)

2011. jún. 17. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!