Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan tudom egyértelműen és...

Honnan tudom egyértelműen és megcáfolhatatlanul megállapítani valakiről ránézésre hogy drogozik?

Figyelt kérdés
Van egy társaság, aki mostanában furán viselkedik, érdekes dolgokról beszél és egyszerűen nem hétköznapi dolgokat cselekednek... Hülyéségeket beszélnek, összefüggéstelen szavak tömkelege, nembeszélve a túlzott jókedvről... Szeretném tudni, hogy dorogoznak-e (amúgy volt már példa rá és előttem is csinálták) de olyan egyértelmű jel van-e hogy rögtön megtudtam állapítani, hogy amit mond azt józanul mondja-e vagy amit csinál azt józanul csinálja-e...
2011. jún. 3. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A szemükön látszik.
2011. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az évek, meg a rutin
2011. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lofax... szemükön látszik de mi?! Mit kell megnézni rajta? Csillog? Kancsi? Bonka? Levan hunyva? Amúgy nem azt kérdeztem, hogy mikor tudom megállapítani lásd az évek és a rutin....
2011. jún. 4. 10:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában kissé be van vérezve, de ha összehasonlítod egy másik ember szemével, látni fogod a különbséget.
2011. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!