Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A facebookon van-e lehetőség...

A facebookon van-e lehetőség az üzenetek végleges törlésére? (felpontozlak)

Figyelt kérdés
A facebook egyik újítása (már régóta létezik, nekem a héten állította át erre a funkcióra), hogy a beszélgetéseidet az üzenetek közé menti. Ezeket az elmentett üzeneteket viszont nem tudom kitörölni, csak archiválni. Az a kérdésem, hogy van-e lehetőség végleges törlésre, vagy csak én nem találtam-e meg ezt az opciót. Köszönöm!
2011. jún. 3. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az egyik bajom, h én is csak archiválni tudom. De úgy nem tűnik el végleg? MErt én már nem találom, illetve már ha vkinek üzit küldök,akkor már az előzményeket sem írja archiválás után,amiket korábban besz.
2011. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Idő közben rájöttem:)

Rámész egy üzenetre, és jobb felső sarokban van egy olyan, hogy műveletek. Azt megnyitod, és kiválasztod az üzenetek törlését, és alul az összes törlése, és kész.

2011. jún. 4. 00:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezt akartam írni. Azért felpontozol? :D
2012. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!