Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki árulja már el nekem,...

Valaki árulja már el nekem, hogy lehet egy bulit este 8-tól reggel 6-ig bírni?

Figyelt kérdés
nekem valahogy sohasem sikerül, mindig elfáradok. valami trükk, hogy aktív maradhassak?
2011. jún. 4. 22:36
 1/5 anonim válasza:

haaaat azt tenyleg az igazi parti allatok birjak de... en ugy csinalom pl szilveszteri bulikor vagy maskor is hogy

neki fogok inni 8 kor 11 ig le iszom magam akkor bulizok 2 ora t adig nem pialok akor hejre jovon kicsit akor megint be pialok es hejre jovok de reggel 4 5 ig ha birom nekem ha diszkoba megyek 3 leg kesob fel 4 kor elmegy a kedvem a bulitol kibirnam csak nalunk itt erdelybe nagyon nagy buli soha nincs:(

2011. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

aha értem. csak ebbe az a gáz, hogy a táskát átnézik ha belépek a bulihelyre, szóval piát nem vihetek be.. ott meg egy koktél 2500... szóval ://

és idegesít, hogy 3kor kidőlök és akkor van a legnagyobb buli.

2011. jún. 4. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én simán bírom másnap délután 2-3-ig is.Iszok végig. Amúgy kokainnal és egyéb nyalánkságokkal a legegyszerűbb, de én piával is simán bírom.(a lényeg, hogy egyél előtte és ne nagyon keverd a piát, a koktélt meg felejtsd el, abban szinte semmi alkohol nincs)
2011. jún. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
buli elott kell be inni nem buli kozben en is mindig ugy csinalom:)) pialas havernal/az utcan utana buli bulizohejen max sort iszok
2011. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fehér porral :D
2013. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!