Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van ilyen FRPG valahol?

Van ilyen FRPG valahol?

Figyelt kérdés

Üdv, már számtalan google keresést és fórumbejegyzést írtam, de még senki sem tudott olyat mondani, ami megfelelne, de azért ide is nyitottan írok.

Manapság vagy 12 éves lányok állnak az frpg-k mögött, akik mindent belemosnak, például nem egy helyen varázsló,vámpír,modern kor,vérfarkas kombináció van, ahol bár minden nappal 50 hullát találnak az utcán, a lakosság nem fél és egyáltalán a rendőröket sem érdekli a dolog, plusz a karakterek nevetségesek, eddig 5 olyan helyet számoltam, amin az admin karaktere/faja legyőzhetetlen volt. Ezeket szeretném elkerülni, másfelől ha az alábbi igényeknek is megfelelne a tippetek, az maga lenne az öröm.

Élőhalottak(nem mindent elpusztító, batár legyőzhetetlen már 60-szor "továbbfejlődött" szörnyek)

post-apokaliptikus világ(ebben a témában már legalább száz könyvet elolvastam, egy ilyen rpg-t remek lenne találni)


Előre is köszönöm


2011. jún. 7. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Poszt-apokaliptikus FRPG engem is érdekelne! :D
2011. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Élő hullásat nem tudok, de atom-katasztrófásat igen. Sajna, nem rég indították, ezért asszem' én vagyok az egyetlen játékos, MÉG. Itt az Admin még csak nem is játszik (karakter képében). Egy teljesen új játékmenettel rendelkezik, ami nekem nagyon bejött! Igérnek Klasszikus FRPG játék menetet is, de ha nincs szerintem az se baj:


HTTP://WWW.STALKERFRPG.HUNGARIANFORUM.NET/


Ha reklám miatt törölnék akk:

http<kettőspont><per><per>WWW<pont>STALKERFRPG<pont>HUNGARIANFORUM<PONT>NET

2012. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Regisztráltam :D
2012. júl. 20. 00:36
 4/5 anonim válasza:

WWW.METRO2033.HUNGARIANFORUM.COM


Nem rég indult, de ígéretesnek tűnik :)

2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem kapok visszaigazoló e-mailt se gmailra, se citromailra ~3-4 napja
2013. máj. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!