Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Idegen nyelvű nyári tábort...

Idegen nyelvű nyári tábort keresek, esetleg külföldön, melynek célja a nyelvtanulás és barátok szerzése. Valami ilyesmi, ami estleg nektek már bevált és nem őrült drága?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!Lehet ez bármilyen foglalkozású ifjúsági tábor. 16 éves lány vagyok és nagyon örülnék, ha a nyaram értelmesen telne.Zenével,sporttal kapcsolatosat s ajánlhatnátok,és végsősorban az se muszály,hogy idegen nyelvű legye.Ti mentek valahova?hova?
2011. jún. 11. 15:51
 1/3 Németh Eszti_Funside válasza:

Szia! Ottalvós nyári táboraink gyönyörű és jól védett környezetben, Fonyódligeten, közvetlenül a Balaton mellett egy belevaló nemzetközi csapattal, csak kiscsoportos foglalkozásokkal és rengeteg izgalmas programmal várnak minden 7 és 17 év közötti táborozót!


Ha szeretnéd a nyaradat egy vidám, nemzetközi csapatban tölteni, GYERE VELÜNK TÁBOROZNI! Anyanyelvi nyelvtanárok és diákok várnak szuperjó szabadidős programokkal!Zene, tánc, sport és igényes szabadidős tevékenységek, nálunk mindent megtalálsz!Táborozz a FUNSIDE-dal, ez lesz a legjobb nyarad!!:D

2011. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Funside. Balatonnál, de felejthetetlen
2016. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Basszus, neharagudj, nem láttam, hogy te is a Funside-ot írtad. O.O Az ötödik évem volt idén, annyira szeretem! ♥
2016. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!