Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Diszkósok! Mikor érzetétek...

Diszkósok! Mikor érzetétek úgy, hogy kiöregedtetek, és át kéne adni a stafétát az új generációnak?

Figyelt kérdés
Fel tudtátok egyáltalán dolgozni? Jártatok tovább, vagy inkább valami más elfoglaltságot kerestetek péntek-szombatra?
2011. jún. 12. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Átmentünk a retro diszkóba. dehogy hagyjuk abba!
2011. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne bárkinek is azt mondani, hogy tovább már nem járok ide vagy oda, mert öreg vagyok? Elég sajnálatos, hogy Magyarországon sokan úgy gondolkodnak, hogy X évesen már nem "illik" szórakozni járni, hiszen ez nem egy bűnös dolog. Aki szeret táncolni, szeret egy bizonyos fajta zenét, az miért ne mehetne oda, ahol ezt megteheti?

Mondjuk én nem vagyok oda a zenéért, és ezt a diszkós szubkultúrát sem kedvelem egyáltalán, viszont táncolni pl. szeretek, és van pár olyan zene, amire lehet is, ezért nagy ritkán elmegyek diszkóba, de nem igazán az én világom.

Más kérdés, hogy olyan szórakozóhely szinte nem is létezik, ami mondjuk főleg a huszonéveseket, vagy a harmincasokat célozza meg, és ahol mégis mai zenék lennének. Legalább is itt nálunk, ebben a városban nem igazán van ilyen hely.

2011. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan hogy semmihez sem vagy túl öreg :) mindent lehet csinálni lehet egy kicsit más formában de még lehet :) !
2011. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 21 éves létemre a legtöbb szórakozóhelyen 'öregnek' számítok az ottani átlagéletkorhoz képest.De nem igazán érdekel eljárok így is diszkózni.És különben se öregezzen le egy kis 14 éves akinek még otthon kéne lennie ennyi idősen...
2011. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! Már 2 éve attól tartok, hogy lassan kiöregszek, de a mostani buli félelmetes volt ilyen szempontból. Egy elég elit helyen volt nyitóbuli és 17-50 ig minden volt!! Nagyrészt 22-25 persze. Az utóbbi években amúgy egyre több ilyet látok. Szóval ennek hatására illetve az írásotokra megnyugodtam kicsit.. :)
2011. jún. 12. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!