Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozom, mitcsináljak?...

Unatkozom, mitcsináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

nagyon unatkozom,már nyári szünet van nekünk.nagyon hiányzik a suli...(ez lényegtelen)nem tudom mitcsináljak unom hogy reggel 10től szinte este 10ig csak ülök a gépelőtt és várom hogy feljöjjön valamelyik barátnőm facebookra/msnre...:/


mitcsináljak???:)


12/L


2011. jún. 13. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
olvas,filmez,tanulj meg olyat aamit még nem tudsz...
2011. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Esetleg amíg anyukád dolgozik ,segíthetnél neki úgy,hogy kitakarítasz,elmész a boltba megveszed ami kell,néha egy -egy könnyű vacsorát is készíthetsz,,

Vagy olvass

néz filmeket

menj múzeumokba

sétálj nagyokat

tanulj nyelveket

segíthetsz nagyszüleidnek is ha a közelben laknak

2011. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
olvasni nagyon nem szeretek...:( tanulni nincs kedvem túl sokat tanultam egész évben(az 5.ös átlagért) :))) ahj help lassan halálra unom magam...:/
2011. jún. 13. 16:18
 4/16 A kérdező kommentje:
nagymammámal élek(fiatal...)anyukám itthon van.a környék nem igazán jó...egyedül nem engednek sehova...:(
2011. jún. 13. 16:19
 5/16 A kérdező kommentje:
azért köszönöm!:)
2011. jún. 13. 16:19
 6/16 anonim ***** válasza:

ha nem is szeretsz olvasni,egy agatha christie-t vegyél ki a könyvtárból(ezeket a könyveket még azok is olvassák,akik nem szeretnek olvasni)

vagy nézz körül a neten hogy milyen programok,fesztiválok,kiállítások vannak a lakóhelyed körül,ahova akár szüleiddel is elmehetsz:)

most tök jó idő van:menj uszodába,biciklizz,görkorizz,vagy csak ülj ki egy fa alá,halgass zenét,miközben cseresznyét majszolsz:D

anyukádékat leppd meg valami könnyen elkészíthető kajával,fűzz gyöngyöt,kézműveskedj stb.

Légy kreatív,sok sikert!

2011. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!(:
2011. jún. 22. 15:10
 8/16 anonim válasza:
Approbál meg meditálni az segit
2011. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na azthittem csak én unatkozom xDDD
2011. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

hol laksz?

ha van kutyád sétálj vele sokat én azt szoktam, vagy sportolj, menny táborba ismerkedj emberekkel ha tudsz én is a barátnőmmel szoktam lenni, elmegyünk moziba meg ilyenek.

sok sikert!

2011. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!