Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyár van. Nincs suli, unatkozo...

Nyár van. Nincs suli, unatkozok. Ötletek unalom ellen? Lsziii fontos! Majd halálra unom magam. -. -"

Figyelt kérdés

szasztok!:) még nem adták ki a nyárit "hivatalosan" de már csak csütörtökön kell bemenni d.u. évzáróra...:/ halálra unom magam:/ mitcsináljak???


elmenni sétálni v. ilymi nem tudok...nem engednek+ez nem olyan környék...


barátnőhöz sem tudok menni.3 normális barátnőm van,az egyik messze lakik(bp.-n ő is csaj jó pár kerülettel arrébb) a másik iskolában van,a harmadik meg azt sem tudom mivan vele,suli óta nem láttam...:/



ötleletek mitcsináljak????:)S.O.S


2011. jún. 14. 12:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
olvass, nézz filmet, rajzolj, rakj rendet, keress valami játékot a neten
2011. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
esetleg chat oldalak ahol lehet trollkodni regisztráció nélkül?^^ "trollkodós" jó szövegek???xd
2011. jún. 14. 12:20
 3/20 emlya ***** válasza:
100%

NYÁRI MUNKA!!!!!!!!!!

Én 13 éves korom óta ezzel töltöm a nyaraimat é élvezem, nem is unatkozom és tapasztalatot is szerzek egy csomó munkáról. :)

2011. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
chat.hu? meg én a honfoglalón is szoktam "trollkodni" xD
2011. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
óóó tényleg:DDD köszi!!! elis felejtettem hogy fent vagyok honfoglalón:DD
2011. jún. 14. 12:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
na pedig ott lehet:D persze nem szép dolog.... de én is azt szoktam xD
2011. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
azért mert azt irtam h g*cibe kiöntöttem az üditőt...:/ egyből letiltottak pedig még else kezdtem trollkodni...:/ más oldalak?xd
2011. jún. 14. 12:54
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Válassz ki egy jó sorozatot, és nézd végig, olvass, rajzolj. Hány éves vagy? A diákmunka sem rossz ötlet, de azt hiszem, csak 14 vagy 15 éves kortól lehet dolgozni.

Ha már chat: ha beszélsz idegen nyelven, akkor külföldi chat oldalakra is mehetnél.

2011. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

12 leszek még csak...:DDDD diákmunkát nem engednének a szüleim hisz még egyedül se engednek el max. közértbe(100m) igen,gondolkodtam a külföldi chaten hogy gyakoroljam az angolt...:)tudtok angol regisztráció nélküli chat oldalt???van facebook-om de nem szeretnék bejelölni vadidegen külföldieket hanem csak chat...:)


12/L

2011. jún. 14. 13:13
 10/20 Anyomika ***** válasza:
61%
12 évesen Barbiez xD
2011. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!