Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Le töltötem inen a dragon bal...

Le töltötem inen a dragon bal de nem játsza le milyen lejátszo játsza le?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A VLC Media Player szinte minden video formátumot (.AVI, .WMV, .MPEG2, .MPEG4 (a legújabb verziók már a .3GP, .3GPP2), .FLV, .MOV, .VOB … stb.) lejátszik, de amit mégsem tud (pl.: .SWF, .AAC …), azt a GOM Player, és a QuickTime Player megoldja - ha a fájlnak nincs kiterjesztése, akkor is próbáld meg valamelyikkel lejátszani!

Ha pedig egyikkel sem szuperál, akkor, mielőtt még egy újabb lejátszó-programot keresgetnél a neten, nézd meg a fájl méretét: ha az gyanúsan kevés, lehet, hogy nem megfelelően, vagy rossz fájlt töltöttél le – vagy nem video formátum!

Utóbbi esetet csak úgy ellenőrizheted le, ha rákeresel a neten a fájlformátumokra; és ha valóban nem video-, akkor csak a fájl végén a kiterjesztéseket kell megváltoztatni - próbáld végig a felsoroltakat -, ugyanis nem video fájlt, nem igazán tudsz átkonvertálni videóvá!

Jó szórakozást a „Dragon Ball”-hoz , gyerekkoromban én is nagyon szerettem! :)

2011. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az .SWF nem video fájlformátum, hanem flash alapú, annak ellenére, hogy létezik SWF-videó is! :)

Egyébként én a GOM-ot használom (de azért fent van a gépemen a VLC is, a biztonság kedvéért! :)

2011. jún. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!