Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a format factory...

Petya19972004 kérdése:

Mit tegyek ha a format factory ezt írja ki? :az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az alkalmazás újratelelepítése megoldhatja a problémát. És mér vagy 100-szor újraindítottam és újra fel is raktam de semmi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:12
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen gondom, ez ***** működik.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 italoimre válasza:

MFT állandók törlése!DISC ERASER!

Valószínű hogy korábban egy vírusos FormatFactory-t telepítettél és a hibás DLL-ek még ott vannak a HDD-n,és még ők irányítanak.Ha nem hiszed nézd meg a RECUVA progival.

Formattálás nem segít!!!DISC ERASER.

2012. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 italoimre válasza:
Vagy csak sérült,vagy hiányzik a Framework 2 csomag.
2012. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 intrepid ***** válasza:

Találtam megoldást, ha elmész a - Formatozz.com weboldalra, figyelmesen körülnézel a lap alján is, ott megtalálod a kérdést, "nem indul a format factory?" - Töltsd le innen a VC++ programot. Ha rákattintassz, elnavigál a microsoft letöltésoldalára, onnan le tudod tölteni. Visual C++, vagy Visual C10 néven. Ha már ott jársz, telepítsd fel a NET Framework 3.5ös, servicepack 1 és 4.0ás verzióját is, mert más progik meg azt követelik. Nekem nem segített senki, nagyon sok kinlódás a Google fordítójával után találtam meg ezeket. Ha filmet akarsz archiválni, mondok egy jó konfigurációt: felveszed a filmet egyben, reklámostól, szarostól, belestől. Leszeded a netről a FREE VIDEO DUB nevű progit. Megvágod a filmet, eleje, vége, reklámok... Format Factoryval MP4, H264 módban konvertálod.

Dr House nekem, 1 rész 143 megabájt, elég jó minőség. No jó szórakozást, ha eredmény van, azért értesíts. LA.

2012. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!