Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Emberek nagy részét miért...

Emberek nagy részét miért zavarja ha hangosan műböfögök?

Figyelt kérdés
Mert szerintem 1 kicsit se gusztustalan ők is böfögtek már életükben
2011. jún. 18. 00:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
A véletlen előforduló kis büfi az nem egy undorító hangos műböfögés....ráadásul ha mű, akk ezk szerint direkt csinálod....ez így nagyon rossz...mert ha vki véletlenül böfög akk azt általában elnézik, de ha direkt, és minél hangosabban, az g*ci undorító:/
2011. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és pontosan miért mert a böfögés is csak 1 hang
2011. jún. 18. 11:09
 3/11 anonim válasza:
Mert a böfögés hivatalosan illetlen dolog, ez beléjük van nevelve, pontosan ezért nem nézik el, persze ez hangulat ill. társasság függő lehet.
2011. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az ien pláza lányok finnyáznak leginkább meg a vénasszonyok a böfögésre, holott a vénasszonyok a legundorítobbak amikor 1 héten egyszer fürdenek mert sporolnak a vizzel -.- Én mindig is egy jót tudtam röhögni azon ha vki böfög egy oriásit, én is tudok :P
2011. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lenne kedved találkozni? az msn cimem elküldöm privátban
2011. jún. 19. 11:31
 6/11 A kérdező kommentje:
ezt nem ide akartam irni
2011. jún. 19. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint imádom ha valaki böfög. Lányoknál megszoktam, mert mi is ilyenek vagyunk egymásközt. Amúgymeg ha érzem, hogy olyan gyönyörűszép nagy lesz, akkor máshol is kiengedem. Persze "olyan" helyeken visszafogom magam. Ha egy fiú böfög az tökre jó. Mindig viccesnek találom. :D Fel a böfögéssel! Ja és én lány vagyok és imádok böfögni, de sajnos nem mindig sikerül. =/

BÖFF :DD

2011. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nagy részét zavarja az illetlen viselkedés. És a mi kultúránkban a böfögés (a valódi és a mű is) illetlen (azt mutatja, hogy az illető úgy habzsolt, hogy sok levegőt nyelt közben - és a falánkság is illetlen). Az illetlen viselkedést pedig nem tartják viccesnek (csak néha, bizonyos körülmények között). A véletlen böfögés után ezért kérünk elnézést. Ázsiában (pl. Japán, India) viszont a böfögés a jólneveltség jele, azt mutatja, hogy nagyon ízlett az étel (nem tudott ellenállni a habzsolásnak, olyan finom volt) és jóllakott az illető. Magyar pincérek tudnának erről mesélni, hogyan reagál a japán csoport, amikor megkérdezik tőlük, hogy milyen volt a vacsora...
2011. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%
Mert ostoba vagy és büdös a szád.
2011. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
23:22 neked meg a S e g g e d a büdös elölte töröld ki jól mielőtt fel állsz a budiról ajánlom nedves törlő kendőt:D
2011. jún. 20. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!